Prodej

 

PARK TOOL U.S.A. 

Dopřejte sobě i svému kolu kvalitní a přesné nářadí americké firmy Park Tool. Ať už  si chcete v klidu doma opravit či umýt svůj stroj, nebo vás potkala porucha či defekt během vyjížďky? Nářadí od Park Tool vás nikdy nezradí. Přijďte si vybrat do bikemechanik.cz. 

park-tool-logo

Výrobní program firmy Park Tool U.S.A., která sídlí v severoamerické Minnesotě ve městě St.Paul, je již od vzniku firmy v roce 1956 spojen s cyklistikou. Významným mezníkem se stal rok 1963, od kdy se Park Tool U.S.A. specializuje výhradně na vývoj a výrobu přípravků a nářadí pro montáž, opravy a údržbu jízdních kol. Vzhledem k této specializaci a důslednému využívání bohatých zkušeností dnes patří ke světové špičce ve svém oboru. Rozsáhlá nabídka téměř 300 položek nářadí a přípravků, které firma Park Tool U.S.A. vyrábí ve svých vlastních výrobních provozech, není orientovaná pouze na vybavení montážních linek a specializovaných servisů, ale oslovuje stále více i jednotlivé cyklisty a „domácí“ mechaniky. Pro ně je připraveno jak nářadí pro nouzové opravy na cestách, tak i pro vybavení jejich domácích dílniček. Více informací o historii i současnosti najdete na www.parktool.com

MARIN BIKES CALIFORNIA

Legendární americká značka MARIN BIKES, která začala vyrábět horská kola již v roce 1986. Skoro 30 let zkušeností s vývojem a fakt, že MARIN dělá horská kola od počátků tohoto sportu, vám zaručuje skvělé jízdní vlastnosti a kvalitu. Skvělý design a značkové komponenty jsou toho důkazem.

Bez-názvu-1

MARIN BIKES kultovní americká značka, založená roku 1986 ve slunné Kalifornii pod Mt. Tamalpais. www.marinbikes.com


FOCUS BIKES

PASSION.PERFORMANCE.PERFECTION.

Všechny produkty společnosti Focus jsou zrozeny z vášně motivované láskou ke sportu. Všichni návrháři pracující na řadě kol Focus se inspirují snahou o to nejlepší v cyklistické technologii.

Náš úkol nafocus cestě k dokonalosti produktů Focus je reprezentován heslem „MADE IN GERMANY“. Každý člen vývojového personálu firmy Focus pečlivě dodržuje náročné standardy, které tato filozofie prosazuje.

Vášeň, výkon, dokonalost. V jádru všeho, co děláme.


bikemechanik.cz dále nabízí

next
prev